Beschrijving
🇳🇱: bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, cruise control adaptief, Driver Assistance Pack, navigatiesysteem full map, parkeersensor achter, parkeersensor voor, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Autonomous Emergency Braking, bots waarschuwing systeem, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, centrale...
Ford Transit - E-Transit 350 L2H2 Trend 68 kWh Pro Power on board, Navigatie, Adaptieve Cruise, 360 camera
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2022
- km.stand 7.180
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Provincialeweg Noord 85-87
6439AB, Doenrade Toon alle advertenties (23)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
🇳🇱: bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, cruise control adaptief, Driver Assistance Pack, navigatiesysteem full map, parkeersensor achter, parkeersensor voor, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Autonomous Emergency Braking, bots waarschuwing systeem, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, centrale...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken V-43-LSG |
| Bouwjaar 6-2022 | Km. stand 7.180 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.066 kg |
| Deuren 5 | Kleur Donker Azur Blauw |
| Prijs €28.772 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 68.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 30.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 115 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel 430 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies