Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Derde remlicht, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Getint warmtewerend glas, Lane Assist, Lederen Stuur, Lichtsensor, Mistlampen, Navigatiesysteem,...
Ford Transit - E-Transit L2H2 Trend 68 kWh | Verwacht!! | Snelladen | Airco | Camera | 3 Zits | Cruise | Carplay | Navi
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2023
- km.stand 12.719
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Derde remlicht, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Getint warmtewerend glas, Lane Assist, Lederen Stuur, Lichtsensor, Mistlampen, Navigatiesysteem,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken V-55-NZJ |
| Bouwjaar 6-2023 | Km. stand 12.719 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.006 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €26.500 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 68.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel 430 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies