Beschrijving
7 jaar fabrieks-voorgeschreven onderhoud en APK, 8 jaar garantie op het Accupakket, 24 maanden Fabrieksgarantie. Voor meer informatie over deze auto kun je contact opnemen met ons verkoopteam. Wil je zo vriendelijk zijn dit kenmerk mee te geven: 021483. De getoonde prijs is inclusief €1000,- ex btw uit de Voorraad Voordeel actie. (informeer naar de voorwaarden). Vallei Groep is de officiële Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens dealer met vestigingen in Arnhem, Duiven,...
Volkswagen Transporter - e-Transporter Life Intro 218 pk L2 | LED | Camera | Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
-
km.stand
15
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
7 jaar fabrieks-voorgeschreven onderhoud en APK, 8 jaar garantie op het Accupakket, 24 maanden Fabrieksgarantie. Voor meer informatie over deze auto kun je contact opnemen met ons verkoopteam. Wil je zo vriendelijk zijn dit kenmerk mee te geven: 021483. De getoonde prijs is inclusief €1000,- ex btw uit de Voorraad Voordeel actie. (informeer naar de voorwaarden). Vallei Groep is de officiële Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens dealer met vestigingen in Arnhem, Duiven,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken V-05-PGT |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 15 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.158 kg |
| Deuren 5 | Kleur Midnight black metallic (l2f9) (zwart metallic) |
| Prijs €50.930 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 160 kW (214 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 160 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies