Beschrijving
270 graden deuren achter, 491,= P.M. Financial lease looptijd 60mnd bij aanbetaling/slotsom lager maandbedrag., AC-opladen 11 kW/DC-opladen 80 kW, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera, Actief Brake Assist System, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti slip vloer in laadruimte, Apple carplay, Audio-installatie, Audio 40, Auto in zeer nette staat!, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte...
Mercedes-Benz Vito - eVito Lang 66 kWh / Camera / Navigatie / Cruise control / Airco / 270 Graden achterdeuren
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2023
- km.stand 25.319
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
270 graden deuren achter, 491,= P.M. Financial lease looptijd 60mnd bij aanbetaling/slotsom lager maandbedrag., AC-opladen 11 kW/DC-opladen 80 kW, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera, Actief Brake Assist System, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti slip vloer in laadruimte, Apple carplay, Audio-installatie, Audio 40, Auto in zeer nette staat!, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken 2K9I0S |
| Bouwjaar 10-2023 | Km. stand 25.319 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 914 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €23.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 60.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 26.20 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 80 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel 295 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies