Beschrijving
Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK (HH9), Zijschuifdeur rechts, 2e sleutel, 11 kW lader, 12Volt aansluiting, AC-lader 11 kW (E8J), Achterdeuren, achterdeuren zonder ruit, Achterklep, Achterklep (W65), Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrij Camera, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera (FR8), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake assist (BA3), Afstandsbediening (drie knoppen) (FY7), Airbag(s) side voor, Airbag bijrijder (SA6), Airbag passagier, Akoestisch...
Mercedes-Benz Vito - eVito 112 66 kWh SoH 98,9 % L2 Lang PRO - LED - Navi - Snelladen
- transmissie Automaat
- bouwjaar 5-2026
- km.stand 192
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Halfautomatische airconditioning TEMPMATIK (HH9), Zijschuifdeur rechts, 2e sleutel, 11 kW lader, 12Volt aansluiting, AC-lader 11 kW (E8J), Achterdeuren, achterdeuren zonder ruit, Achterklep, Achterklep (W65), Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrij Camera, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera (FR8), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake assist (BA3), Afstandsbediening (drie knoppen) (FY7), Airbag(s) side voor, Airbag bijrijder (SA6), Airbag passagier, Akoestisch...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken 1Q8G3B |
| Bouwjaar 5-2026 | Km. stand 192 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.015 kg |
| Deuren 5 | Kleur Goud metallic |
| Prijs €38.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 239.90 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies