Beschrijving
Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Trekhaak-pakket, Twee zijschuifdeuren, Voorstoelen verwarmd, 2 zitplaatsen rechtsvoor, Aanhanger assistent, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening,...
Ford Transit Custom - E-Transit 320 L1H1 Limited 71 kWh 218pk - 2x Schuifdeur - Trekhaak - Camera - Carplay - Rijklaar
- transmissie Automaat
- bouwjaar 5-2026
- km.stand 10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, Trekhaak-pakket, Twee zijschuifdeuren, Voorstoelen verwarmd, 2 zitplaatsen rechtsvoor, Aanhanger assistent, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit Custom | Kenteken FR-80-62 |
| Bouwjaar 5-2026 | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.115 kg |
| Deuren 5 | Kleur Frozen White (licht wit) |
| Prijs €37.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 65.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 222.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies