Beschrijving
Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Airbag passagier uitschakelbaar, Anti doorSlip Regeling, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Boordcomputer, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrische ramen voor, ESP, Getint warmtewerend glas, Keyless entry, Lat om Lat Betimmering, Lederen Stuur, Lichtsensor, Mistlampen, Navigatiesysteem, Radio met aux aansluiting, Radio met DAB+ functie, Radio met usb aansluiting,...
Nissan e-NV200 - Business 40 kWh | Snelladen | SOH 87% | Airco | Cruise | Camera | Navi | 2xSchuifdeur | Stoel / stuurverw.
- transmissie Automaat
- bouwjaar 2-2021
-
km.stand
121.018
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Airbag passagier uitschakelbaar, Anti doorSlip Regeling, Audio bediening vanaf stuur, Bekerhouders, Boordcomputer, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrische ramen voor, ESP, Getint warmtewerend glas, Keyless entry, Lat om Lat Betimmering, Lederen Stuur, Lichtsensor, Mistlampen, Navigatiesysteem, Radio met aux aansluiting, Radio met DAB+ functie, Radio met usb aansluiting,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan e-NV200 | Kenteken VJF-33-K |
| Bouwjaar 2-2021 | Km. stand 121.018 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 730 kg |
| Deuren 6 | Kleur Wit |
| Prijs €11.600 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 80 kW (107 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 40.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 259.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 80 kW |
| Maximaal koppel 254 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies