Beschrijving
Achteruitrijcamera, ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control), auto hold functie, Bladvering, Blind spot warning, Dodehoekwaarschuwing, Full Led Verlichting, Mistlampen, Multimedia scherm 10", Navigatiesysteem, Parkeerhulp, Radio/USB speler, Snelheidsbegrenzer, Stabiliteitscontrole, Standkachel, Zijdeur. Nieuw op voorraad bij Van Dijk Trucks, de nieuwe Renault Trucks Master. Hét voertuig op maat voor professionals biedt nu nog meer efficiëntie, rijcomfort en veiligheid. Met zijn flexibele...
Renault Master - Red Edition L2H2 E-TECH 87kWh / Betimmering / / Trekhaak
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 13
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera, ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control), auto hold functie, Bladvering, Blind spot warning, Dodehoekwaarschuwing, Full Led Verlichting, Mistlampen, Multimedia scherm 10", Navigatiesysteem, Parkeerhulp, Radio/USB speler, Snelheidsbegrenzer, Stabiliteitscontrole, Standkachel, Zijdeur. Nieuw op voorraad bij Van Dijk Trucks, de nieuwe Renault Trucks Master. Hét voertuig op maat voor professionals biedt nu nog meer efficiëntie, rijcomfort en veiligheid. Met zijn flexibele...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken 6R6H8F |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 13 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 942 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €44.980 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 107 kW (143 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 107 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies