Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Accukoeling, Accuverwarming, Armsteun voor, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Grijs kenteken, i.o Imperiaal, i.o Lichtmetalen velgen, i.o trekhaak, Laadruimte compleet ingericht, Lendesteunen (verstelbaar), N.A.P. kilometer Check, Onderhoudsboekjes aanwezig, Oplaadmogelijkheid, Reservewiel,...
Renault Master - T31 Z.E. L3H2 LANG MODEL SOH 88 % TNT inrichting AIRCO 100% ELEKTRISCH
- transmissie Automaat
- bouwjaar 9-2019
-
km.stand
51.273
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Accukoeling, Accuverwarming, Armsteun voor, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Derde remlicht, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Grijs kenteken, i.o Imperiaal, i.o Lichtmetalen velgen, i.o trekhaak, Laadruimte compleet ingericht, Lendesteunen (verstelbaar), N.A.P. kilometer Check, Onderhoudsboekjes aanwezig, Oplaadmogelijkheid, Reservewiel,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken VBX-79-L |
| Bouwjaar 9-2019 | Km. stand 51.273 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.075 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €15.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 57 kW (76 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 33.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 26.40 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 4 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Type 2 | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 57 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies