Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 17" lichtmetalen velgen type "Phoenix Gris Eclat" (ZHJS), Assistentie Pakket, Bumpers in carrosseriekleur, Camera Pakket (QK01), Driver Pakket (VH04), keyless entry/start, Laadruimte-pakket, LED dagrijverlichting, Lichtmetalen velgen 17", Pack Look (PD22), Parkeersensor achter, Parkeersensoren achter (UB01), stuur leder, Van 1e Eigenaar, Veiligheids Pakket (LI01), Zicht-pakket, Zijschuifdeur links, Zijschuifdeur links (WZ07), Zijschuifdeur rechts, Zijwandbekleding...
Peugeot Expert - e-Expert EV L2 75 kWh Techno Assist
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2023
-
km.stand
29.406
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 17" lichtmetalen velgen type "Phoenix Gris Eclat" (ZHJS), Assistentie Pakket, Bumpers in carrosseriekleur, Camera Pakket (QK01), Driver Pakket (VH04), keyless entry/start, Laadruimte-pakket, LED dagrijverlichting, Lichtmetalen velgen 17", Pack Look (PD22), Parkeersensor achter, Parkeersensoren achter (UB01), stuur leder, Van 1e Eigenaar, Veiligheids Pakket (LI01), Zicht-pakket, Zijschuifdeur links, Zijschuifdeur links (WZ07), Zijschuifdeur rechts, Zijwandbekleding...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Peugeot Expert | Kenteken VVZ-74-B |
| Bouwjaar 6-2023 | Km. stand 29.406 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.025 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €24.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 275.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies