Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", matrix LED koplampen, parkeersensor voor en achter, schuifdeur, stuurwiel verwarmd, trekhaak elektrisch uitklapbaar, voorstoelen verwarmd, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 8 jaar garantie op het Accupakket, achterdeuren zonder ruit, achterruitwisser, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, actieve noodgeval assistent, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, automatische...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - Bulli Limited Edition 250kW 340pk Trekhaak | Led Matrix | Stoelverwarming | Leder stuurwiel verwarmd | Apple carplay / Android auto | Achterdeuren | Voorruitverwarming
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 15
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", matrix LED koplampen, parkeersensor voor en achter, schuifdeur, stuurwiel verwarmd, trekhaak elektrisch uitklapbaar, voorstoelen verwarmd, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 8 jaar garantie op het Accupakket, achterdeuren zonder ruit, achterruitwisser, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, actieve noodgeval assistent, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, automatische...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken 737485 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 15 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 654 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grenadilla black metal.(ly9t) |
| Prijs €50.880 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 250 kW (335 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 79.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 185 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% 26 min | Laadtijd 0–100% 8,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 250 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies