Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels in carrosseriekleur, Buiten spiegels verwarmd en verstelbaar, Bumpers in carrosseriekleur, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Dab, Elektrische ramen voor, Elektronische...
Opel Vivaro - e-Vivaro / Peugeot e-Expert Long L3 75 kWh PDC Stoelverwarming Airco Achteruitrijcamera Cruise control
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2023
- km.stand 40.135
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels in carrosseriekleur, Buiten spiegels verwarmd en verstelbaar, Bumpers in carrosseriekleur, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Dab, Elektrische ramen voor, Elektronische...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Opel Vivaro | Kenteken 7I6S2X |
| Bouwjaar 12-2023 | Km. stand 40.135 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.027 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €20.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 75.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies