Beschrijving
Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Airbag passagier uitschakelbaar, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Armsteun voor, Bekerhouders, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrische ramen voor, Elektrisch inklapbare spiegels, Elektronisch Stabiliteits Programma, Getint warmtewerend glas, Lichtsensor, Mistlampen, Navigatie, Parkeersensoren voor en achter, Radio...
Peugeot Expert - e-Expert 75 kWh L2H1 | Snelladen | SOH 91% | Airco | Cruise | Camera | Carplay | 3 Zits | Navi
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2022
-
km.stand
29.625
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Airbag passagier uitschakelbaar, Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Armsteun voor, Bekerhouders, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Derde remlicht, Elektrisch bedienbare ramen voor, Elektrische ramen voor, Elektrisch inklapbare spiegels, Elektronisch Stabiliteits Programma, Getint warmtewerend glas, Lichtsensor, Mistlampen, Navigatie, Parkeersensoren voor en achter, Radio...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Peugeot Expert | Kenteken VNT-04-V |
| Bouwjaar 1-2022 | Km. stand 29.625 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.025 kg |
| Deuren 5 | Kleur Zwart metallic |
| Prijs €25.000 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 266.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies