Beschrijving
Achterklep met ruit, Achterruitwisser, actieve noodgeval assistent, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armleuningen, Armsteun voor, Assistentie Pakket, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel verwarmd, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Bots herkenning systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar,...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - LH1 77kWh 204pk RWD
- transmissie Automaat
- bouwjaar 5-2023
- km.stand 104.694
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterklep met ruit, Achterruitwisser, actieve noodgeval assistent, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armleuningen, Armsteun voor, Assistentie Pakket, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel verwarmd, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Bots herkenning systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken VVL-80-P |
| Bouwjaar 5-2023 | Km. stand 104.694 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 752 kg |
| Deuren 4 | Kleur Candy white |
| Prijs €27.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 150 kW (201 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 77.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 206.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 150 kW |
| Maximaal koppel 310 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies