Beschrijving
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Dodehoek detectie, Geen, Handmatig, Laneassist, Led, Radio/cassette, Standkachel, Stoelverwarming, stof, Tussenschot, Verwarmde spiegels. Configuratie: 4x2, Laadvermogen: 751 kg, Eigen gewicht: 2249 kg, Totaalgewicht: 3000 kg, Trekgewicht ongeremd: 750 kg, Trekgewicht middenas geremd: 1000 kg, Trekhaak, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Standkachel, Parkeerhulp: Voor en...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - ID.BUZZ snelladen wltp 458
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2023
-
km.stand
98.561
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrij camera, ASR (Anti Slip Regeling), Bluetooth, Carplay, Dodehoek detectie, Geen, Handmatig, Laneassist, Led, Radio/cassette, Standkachel, Stoelverwarming, stof, Tussenschot, Verwarmde spiegels. Configuratie: 4x2, Laadvermogen: 751 kg, Eigen gewicht: 2249 kg, Totaalgewicht: 3000 kg, Trekgewicht ongeremd: 750 kg, Trekgewicht middenas geremd: 1000 kg, Trekhaak, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 2, Standkachel, Parkeerhulp: Voor en...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken VXX-43-R |
| Bouwjaar 10-2023 | Km. stand 98.561 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 751 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €29.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 150 kW (201 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 150 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies