Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 12Volt aansluiting, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Audio-installatie, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, buitenspiegels in...
Ford Transit Custom - e-Transit 71kWh 140PK Elektrisch 344km WLTP 2300kg Trekvermogen BEV Snelladen Stoel + Stuur verwarming LED Adaptieve Cruise Camera Carplay Parkeersensoren v+a
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2024
- km.stand 9.342
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 12Volt aansluiting, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun, Audio-installatie, automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, buitenspiegels in...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit Custom | Kenteken 9G4R2Q |
| Bouwjaar 12-2024 | Km. stand 9.342 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.088 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €31.445 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 103 kW (138 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 71.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Lithium-ion | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting CCS | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 103 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies