Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, comfortstoel voor de passagier (PKLK2), LED koplampen, openR link navigatiesysteem met 10" touchscreen en Google-integratie (NA485), parkeersensoren aan de achterzijde (ITPK0), Parkeersensoren voor- en achter en flank protection (ITP15), Stoel passagier in hoogte verstelbaar met verstelbare lendesteun en armsteun (ASST5), verwarmbare voorstoelen (NHTS0), zijschuifdeur rechts, 22 kW lader, achterdeuren zonder ruit, Achteruitrijcamera (RRCAM), alarm...
Renault Master - E-Tech T35 L3H2 Extra long range 87 kWh ** KOERIERS-SPECIFICATIES | achterdeuren 270-graden te openen | bijrijdersstoel | parkeerpakket **
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 1
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, comfortstoel voor de passagier (PKLK2), LED koplampen, openR link navigatiesysteem met 10" touchscreen en Google-integratie (NA485), parkeersensoren aan de achterzijde (ITPK0), Parkeersensoren voor- en achter en flank protection (ITP15), Stoel passagier in hoogte verstelbaar met verstelbare lendesteun en armsteun (ASST5), verwarmbare voorstoelen (NHTS0), zijschuifdeur rechts, 22 kW lader, achterdeuren zonder ruit, Achteruitrijcamera (RRCAM), alarm...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken 9P3H2M |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 1 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.041 kg |
| Deuren 5 | Kleur MINERAL WHITE BC (OQNG) |
| Prijs €43.745 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 105 kW (140 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 87.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 25.40 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 105 kW |
| Maximaal koppel 300 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies