Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, alarm klasse 1(startblokkering), Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, betonplex in laadruimte, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, DAB ontvanger, dimlichten automatisch, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma, hoofd airbag(s) voor, LED dagrijverlichting, oplaadmogelijkheid, passagiersairbag, stuur verstelbaar, stuurwiel multifunctioneel,...
Nissan Townstar - Business L1 45 kWh
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2022
-
km.stand
21.321
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, alarm klasse 1(startblokkering), Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, betonplex in laadruimte, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, DAB ontvanger, dimlichten automatisch, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma, hoofd airbag(s) voor, LED dagrijverlichting, oplaadmogelijkheid, passagiersairbag, stuur verstelbaar, stuurwiel multifunctioneel,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan Townstar | Kenteken VTF-24-T |
| Bouwjaar 12-2022 | Km. stand 21.321 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 637 kg |
| Deuren 4 | Kleur Mineral white & grey |
| Prijs €17.445 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 45.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies