Beschrijving
12 volt aansluiting, 17" Velgen, 18'' Lichtmetalen Velgen, Achterdeuren 180 graden te openen, Airbag passagier, Aux, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Buitenspiegels elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Fabrieksgarantie, Instructieboekjes aanwezig, Parkeersensoren voor en achter, Rookvrij, Stof, Stuur verstelbaar, USB aansluiting, Voorruitverwarming, Zijschuifdeur rechts. Voor meer informatie over deze bedrijfsauto kunt u contact...
Volkswagen Transporter - ABT E-Line DSG Aut. Elektro L2H1 Airco Two Tone Antraciet / Zilver, PDC V+A, 18" LMV
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2020
- km.stand 952
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
12 volt aansluiting, 17" Velgen, 18'' Lichtmetalen Velgen, Achterdeuren 180 graden te openen, Airbag passagier, Aux, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Buitenspiegels elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Fabrieksgarantie, Instructieboekjes aanwezig, Parkeersensoren voor en achter, Rookvrij, Stof, Stuur verstelbaar, USB aansluiting, Voorruitverwarming, Zijschuifdeur rechts. Voor meer informatie over deze bedrijfsauto kunt u contact...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken VNV-50-Z |
| Bouwjaar 3-2020 | Km. stand 952 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 681 kg |
| Deuren 4 | Kleur Reflexsilver |
| Prijs €24.850 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 83 kW (111 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 32.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 83 kW |
| Maximaal koppel 200 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies