Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, lichtmetalen velgen 17", passagiersstoel, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, 11 kW lader, achterklep, achteropkomend verkeer waarschuwing, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, binnenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegels met verlichting, buitenspiegels verwarmbaar,...
Mercedes-Benz Vito - eVito 112 | L2 Lang | 60 kWh | 2-zits | Parkeercamera | Airco | Betimmering | Navigatie | Certified
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2024
-
km.stand
9.257
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bornholmstraat 42
9723AX, Groningen Toon alle advertenties (165)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, lichtmetalen velgen 17", passagiersstoel, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, 11 kW lader, achterklep, achteropkomend verkeer waarschuwing, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, binnenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegels met verlichting, buitenspiegels verwarmbaar,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken V-45-KRS |
| Bouwjaar 12-2024 | Km. stand 9.257 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 976 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs |
| Prijs €27.650 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 60.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 80 kW | Max AC-laadvermogen 7 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies