Beschrijving
LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel, 48 maanden Fabrieksgarantie, Achterdeuren zonder ruit, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Assistentie Pakket, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB ontvanger, Diefstalalarmsysteem met interieurbeveiliging, noodsirene en wegsleepbeveiliging,...
Volkswagen Transporter - Bedrijfswagens e-Transporter Bestelwagen L1 218pk 64kWh Elektrische aandrijving | Bijrijdersbank | Trekhaak, vast | Navigatiesysteem 13" met draadloos App-Connect | Achterdeuren zonder ruit |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 1
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Driemanssteeweg 694
3084CB, Rotterdam Toon alle advertenties (34)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel, 48 maanden Fabrieksgarantie, Achterdeuren zonder ruit, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Assistentie Pakket, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB ontvanger, Diefstalalarmsysteem met interieurbeveiliging, noodsirene en wegsleepbeveiliging,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken 727641 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 1 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.113 kg |
| Deuren 3 | Kleur Stone Grey (donker grijs) |
| Prijs €41.215 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 160 kW (214 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 64.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.20 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 125 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 160 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies