Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, lendesteunen (verstelbaar), navigatiesysteem full map, parkeersensor achter, parkeersensor voor, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Brake Assist System, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, buitenspiegels in carrosseriekleur,...
Toyota Proace - Electric Worker Professional Extra Range 75 kWh
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2023
- km.stand 16.574
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, lendesteunen (verstelbaar), navigatiesysteem full map, parkeersensor achter, parkeersensor voor, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Brake Assist System, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, buitenspiegels in carrosseriekleur,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Toyota Proace | Kenteken V-45-NNN |
| Bouwjaar 3-2023 | Km. stand 16.574 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.025 kg |
| Deuren 5 | Kleur (EPR) |
| Prijs €30.890 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 75.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 100 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies