Beschrijving
Achterdeuren met ruiten, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Armsteun voor, Bankschroef, Bedrijfswagen Inrichting, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Extra verlichting in Laadruimte, Hill hold functie, mistlampen voor, Multimedia-voorbereiding,...
Renault Kangoo - Z.E. Maxi / Servicebus / Sortimo Inrichting / 100% Elektrisch / Airco / Camera / Cruise Control / 17.500 KM !!
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2020
- km.stand 17.438
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren met ruiten, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Armsteun voor, Bankschroef, Bedrijfswagen Inrichting, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Extra verlichting in Laadruimte, Hill hold functie, mistlampen voor, Multimedia-voorbereiding,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-30-NRS |
| Bouwjaar 10-2020 | Km. stand 17.438 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 687 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €13.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 44 kW (59 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 185.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Type 2 | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 44 kW |
| Maximaal koppel 225 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies