Beschrijving
passagiersstoel, - Zitpakket met stoelbekleding in robuust kunstleder "Bi-Color" - bijrijdersbank met doorlaadfunctie, 48 maanden Fabrieksgarantie, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB ontvanger, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma, grootlichtassistent, interieur voorverwarmingsinstallatie,...
Volkswagen Transporter - Bedrijfswagens e-Transporter Pick-up Dubbele Cabine 100 kW (136 pk) 64 kWh Elektrische aandrijving R | Pick Up | Trekhaak, vast | Dubbele Cabine | Robuust kunstleder | Bijrijdersbank | Alarm | Bestuurdersassistentiepakket
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Driemanssteeweg 694
3084CB, Rotterdam Toon alle advertenties (32)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
passagiersstoel, - Zitpakket met stoelbekleding in robuust kunstleder "Bi-Color" - bijrijdersbank met doorlaadfunctie, 48 maanden Fabrieksgarantie, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB ontvanger, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma, grootlichtassistent, interieur voorverwarmingsinstallatie,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken 734165 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.192 kg |
| Deuren 3 | Kleur Licht wit |
| Prijs €50.758 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 64.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 22.20 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 100 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies