Beschrijving
bestuurdersstoel verwarmd, Camera-pakket, cruise control adaptief met Stop&Go, lendesteunen (verstelbaar), lichtmetalen velgen 19", matrix LED koplampen, navigatiesysteem, parkeersensor voor en achter, passagiersstoel, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 48 maanden Fabrieksgarantie, achterdeuren zonder ruit, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking,...
Volkswagen Transporter - Bedrijfswagens e-Transporter Bulli L2 286pk 71 kWh Elektrische aandrijving | Binnenspiegel digitaal display | Trekhaak elektrisch bedienbaar | Omvormer 2,3kW | Schuifdeur links en rechts |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 15
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Driemanssteeweg 694
3084CB, Rotterdam Toon alle advertenties (37)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel verwarmd, Camera-pakket, cruise control adaptief met Stop&Go, lendesteunen (verstelbaar), lichtmetalen velgen 19", matrix LED koplampen, navigatiesysteem, parkeersensor voor en achter, passagiersstoel, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 48 maanden Fabrieksgarantie, achterdeuren zonder ruit, achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen Transporter | Kenteken 734395 |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 15 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.146 kg |
| Deuren 3 | Kleur Mid Blue Metallic (L1F4) |
| Prijs €62.358 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 210 kW (281 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 71.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.30 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 125 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 210 kW |
| Maximaal koppel 415 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies