Beschrijving
autonome parkeerfunctie, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", matrix LED koplampen, navigatiesysteem full map, parkeer assistent, parkeersensor voor en achter, schuifdeur, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur links, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 4 sleutels met afstandsbediening, 48 maanden Fabrieksgarantie, achterklep met ruit, Achterlichten LED, luxe uitgevoerd incl. dynamische knipperlichten, achterruitwisser,...
Volkswagen ID. Buzz Cargo - Bedrijfswagens Anniversary Edition Elektromotor 4M 250kW (340 pk) | 4 Motion | Elektrische schuifdeur links en rechts | Open en close plus pakket | DAB+ | Achteruitrijcamera | Achterlichten LED |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2025
-
km.stand
10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Driemanssteeweg 694
3084CB, Rotterdam Toon alle advertenties (32)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
autonome parkeerfunctie, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, bestuurdersstoel verwarmd, lichtmetalen velgen 5-spaaks 20", matrix LED koplampen, navigatiesysteem full map, parkeer assistent, parkeersensor voor en achter, schuifdeur, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur links, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 4 sleutels met afstandsbediening, 48 maanden Fabrieksgarantie, achterklep met ruit, Achterlichten LED, luxe uitgevoerd incl. dynamische knipperlichten, achterruitwisser,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Volkswagen ID. Buzz Cargo | Kenteken V-05-NSK |
| Bouwjaar 12-2025 | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 762 kg |
| Deuren 4 | Kleur Candy white / Bay leaf Green (licht groen) |
| Prijs €50.995 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 250 kW (335 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 79.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 185 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% 8,5 uur |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 250 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies