Beschrijving
"Lichtmetalen velgen 16""", 2 zitplaatsen rechtsvoor, Accident Avoidance System, Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Android Auto, Armsteun voor, Automatische snelheidsbegrenzing, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Car Play, Cruise control adaptief, DAB-ontvanger, Dimlichten automatisch, Dodehoek...
Maxus eDeliver 9 - L3H3 72 kWh 204PK / NIEUW BPM VRIJ / 30 KM / Camera
- transmissie Automaat
- bouwjaar 8-2025
- km.stand 32
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
"Lichtmetalen velgen 16""", 2 zitplaatsen rechtsvoor, Accident Avoidance System, Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Android Auto, Armsteun voor, Automatische snelheidsbegrenzing, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels verwarmbaar, Car Play, Cruise control adaptief, DAB-ontvanger, Dimlichten automatisch, Dodehoek...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Maxus eDeliver 9 | Kenteken V-24-NHS |
| Bouwjaar 8-2025 | Km. stand 32 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 945 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €25.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 150 kW (201 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 150 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies