Beschrijving
Airbag bijrijder, Bestuurdersstoel geveerd, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bijrijdersbank 2 personen, Bluetooth, Electrisch verwarmde buitenspiegels, Multimedia system met navigatie, Radio DAB, Radio U-connect touchscreen. Iveco; Daily; 42C14E; Constructie: 2025; Cabine: dubbel; Achterwielaandrijving; Max. aslast voor: 2100 kg; Max. aslast achter: 3100 kg; Gewicht: 3.255kg; GVW: 4.250kg; LxBxH: 693x210x242cm; Wielbasis: 375cm; 90l tank; 7 zitplaatsen; Euro 6; APK: tot sep. 2026;...
Iveco Daily - 42C14E
- transmissie Automaat
- bouwjaar 9-2025
- km.stand 20
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Airbag bijrijder, Bestuurdersstoel geveerd, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bijrijdersbank 2 personen, Bluetooth, Electrisch verwarmde buitenspiegels, Multimedia system met navigatie, Radio DAB, Radio U-connect touchscreen. Iveco; Daily; 42C14E; Constructie: 2025; Cabine: dubbel; Achterwielaandrijving; Max. aslast voor: 2100 kg; Max. aslast achter: 3100 kg; Gewicht: 3.255kg; GVW: 4.250kg; LxBxH: 693x210x242cm; Wielbasis: 375cm; 90l tank; 7 zitplaatsen; Euro 6; APK: tot sep. 2026;...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Iveco Daily | Kenteken BB-287-R |
| Bouwjaar 9-2025 | Km. stand 20 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 995 kg |
| Deuren 4 | Kleur Wit |
| Prijs €89.800 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 140 kW (187 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 140 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies