Beschrijving
1e eigenaar, 2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels in carrosseriekleur, Buitenspiegels verwarmbaar, Bumpers in carrosseriekleur, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Connected services, DAB-ontvanger, dealer onderhouden, Dimlichten...
Peugeot Expert - E-Expert Standard Asphalt 50 elektrisch
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2021
-
km.stand
48.470
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
1e eigenaar, 2 zitplaatsen rechtsvoor, Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels in carrosseriekleur, Buitenspiegels verwarmbaar, Bumpers in carrosseriekleur, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Connected services, DAB-ontvanger, dealer onderhouden, Dimlichten...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Peugeot Expert | Kenteken VNL-61-Z |
| Bouwjaar 12-2021 | Km. stand 48.470 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.026 kg |
| Deuren 5 | Kleur Ja (zwart metallic) |
| Prijs €18.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies