Beschrijving
16' Stalen velgen (I44), Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake Assist (BA3), Aflegvak voor documenten A4 (F79), AHW-kogelkoppeling vast (Q22), Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Bekleding stof zwart Norwich (VH4), bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar (SF6), boordcomputer (JK5), Carrosseriebouwers interface (EK8), Citan Standaard (IG4), COC - Document (XC9), DAB ontvanger (E1D), Dashboardkastje afsluitbaar (FQ3), elektrische...
Mercedes-Benz Citan - eCitan 112 Select L1 51kWh Snelladen Veel Opties Trekhaak Apple Carplay Wltp: 271km SoH 98% (Nwprijs: € 42484,- ex)
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2025
-
km.stand
4.292
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
16' Stalen velgen (I44), Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake Assist (BA3), Aflegvak voor documenten A4 (F79), AHW-kogelkoppeling vast (Q22), Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Bekleding stof zwart Norwich (VH4), bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar (SF6), boordcomputer (JK5), Carrosseriebouwers interface (EK8), Citan Standaard (IG4), COC - Document (XC9), DAB ontvanger (E1D), Dashboardkastje afsluitbaar (FQ3), elektrische...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-12-LRD |
| Bouwjaar 6-2025 | Km. stand 4.292 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 634 kg |
| Deuren 2 | Kleur Poolwit |
| Prijs €26.750 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 51.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 18.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies