Beschrijving
AC-lader 11 kW (E8J), Achterdeuren 180 graden (W50), Achterklep (W65), achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera (FR8), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake assist (BA3), Airbag bijrijder (SA6), alarm klasse 1(startblokkering), Attention Assist (JW8), automatische snelheids begrenzing, Bandenspanning controle systeem (RY2), Bestuurdersstoel (S02), Bijrijdersstoel standaard (S09), Binnenspiegel automatisch dimmend (F71), Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar...
Mercedes-Benz Vito - eVito L2 Facelift 66kWh 100% Elektrisch 286km WLTP actieradius | SoH 98% | Snelladen
- transmissie Automaat
- bouwjaar 5-2024
-
km.stand
4.765
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
AC-lader 11 kW (E8J), Achterdeuren 180 graden (W50), Achterklep (W65), achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera (FR8), Actieve spoorassistent (JB4), Active Brake assist (BA3), Airbag bijrijder (SA6), alarm klasse 1(startblokkering), Attention Assist (JW8), automatische snelheids begrenzing, Bandenspanning controle systeem (RY2), Bestuurdersstoel (S02), Bijrijdersstoel standaard (S09), Binnenspiegel automatisch dimmend (F71), Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Vito | Kenteken V-53-FFR |
| Bouwjaar 5-2024 | Km. stand 4.765 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.015 kg |
| Deuren 5 | Kleur Obsidiaanzwart metallic (9197) |
| Prijs €31.850 | BTW / marge incl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 85 kW (113 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 60.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 23.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 80 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 85 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies