Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, lendesteunen (verstelbaar), lichtmetalen velgen 5-spaaks 16", parkeersensor achter, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 11 kW lader, achterruitverwarming, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, bumpers in...
Mercedes-Benz Citan - eCitan 112 Pro L1 51 kWh | Stoelverwarming | Cruise | Climate |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2025
- km.stand 5.515
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bornholmstraat 42
9723AX, Groningen Toon alle advertenties (165)
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, lendesteunen (verstelbaar), lichtmetalen velgen 5-spaaks 16", parkeersensor achter, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 11 kW lader, achterruitverwarming, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, bumpers in...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-62-PKN |
| Bouwjaar 1-2025 | Km. stand 5.515 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 634 kg |
| Deuren 2 | Kleur Poolwit (9147) |
| Prijs €23.850 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 51.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 18.70 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies