Beschrijving
22 kW lader, Binnenspiegel automatisch dimmend, Cruisecontrol en -snelheidsbegrenzer (REGVIT), Electronisch geregelde bi-zone airconditioning (CA03), Lichtmetalen velgen 16", mistlampen voor adaptief, Navigatiesysteem full map, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Zijschuifdeur rechts, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera (RRCAM), Alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Automatisch dimmende binnenspiegel met projectie achteruitcamera (RVIAT),...
Renault Kangoo - E-Tech Extra Open Sesame 22 kW - Quick Charge - All Season banden - Keyless
- transmissie Automaat
- bouwjaar 8-2023
-
km.stand
26
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
22 kW lader, Binnenspiegel automatisch dimmend, Cruisecontrol en -snelheidsbegrenzer (REGVIT), Electronisch geregelde bi-zone airconditioning (CA03), Lichtmetalen velgen 16", mistlampen voor adaptief, Navigatiesysteem full map, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Zijschuifdeur rechts, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera (RRCAM), Alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Automatisch dimmende binnenspiegel met projectie achteruitcamera (RVIAT),...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken VXJ-35-S |
| Bouwjaar 8-2023 | Km. stand 26 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 610 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs |
| Prijs €25.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 196.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies