Beschrijving
270° ACHTERDEUREN, Achteruitrijcamera, ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control), auto hold functie, Bladvering, Blind spot warning, Dodehoekwaarschuwing, Mistlampen, Multimedia scherm 10", Navigatiesysteem, Parkeerhulp, Radio/USB speler, Reservewiel, Snelheidsbegrenzer, Stabiliteitscontrole, Verwarming, voorruit verwarming, Zijdeur. Nieuw op voorraad bij Van Dijk Trucks, de nieuwe Renault Trucks Master. Hét voertuig op maat voor professionals biedt nu nog meer efficiëntie, rijcomfort en...
Renault Master - Red Edition E-Tech L3H2 VOORRAAD / 270gr. DEUREN / BETIMMERING
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 28
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
270° ACHTERDEUREN, Achteruitrijcamera, ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control), auto hold functie, Bladvering, Blind spot warning, Dodehoekwaarschuwing, Mistlampen, Multimedia scherm 10", Navigatiesysteem, Parkeerhulp, Radio/USB speler, Reservewiel, Snelheidsbegrenzer, Stabiliteitscontrole, Verwarming, voorruit verwarming, Zijdeur. Nieuw op voorraad bij Van Dijk Trucks, de nieuwe Renault Trucks Master. Hét voertuig op maat voor professionals biedt nu nog meer efficiëntie, rijcomfort en...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken 2B2J2Y |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 28 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 918 kg |
| Deuren Onbekend | Kleur Wit |
| Prijs €48.280 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 145 kW (194 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 145 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies