Beschrijving
Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Armsteun, Audio-installatie, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth carkit, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Mistlampen, Multifunctioneel stuurwiel, Navigatiesysteem full map, Parkeersensor achter, Stuur verstelbaar, Tussenschot volledig, Zijschuifdeur links,...
Renault Kangoo Express - Z.E. Maxi L2H1 33kWh D.C. 5-Zitplaatsen Koopaccu SOH 98% 12-2018
- transmissie Automaat
- bouwjaar 12-2018
-
km.stand
8.183
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Armsteun, Audio-installatie, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth carkit, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Mistlampen, Multifunctioneel stuurwiel, Navigatiesysteem full map, Parkeersensor achter, Stuur verstelbaar, Tussenschot volledig, Zijschuifdeur links,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo Express | Kenteken V-985-TS |
| Bouwjaar 12-2018 | Km. stand 8.183 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 740 kg |
| Deuren 6 | Kleur Wit |
| Prijs €11.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 44 kW (59 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 33.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Lithium-ion | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 7 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% 5,0 uur |
| Type laadaansluiting Type 2 | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 44 kW |
| Maximaal koppel 225 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies