Beschrijving
Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, DAB, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grootlichtassistent, Hill hold functie,...
Toyota Proace - Electric Worker Extra Range Navigator Long
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2021
-
km.stand
55.211
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services, DAB, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grootlichtassistent, Hill hold functie,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Toyota Proace | Kenteken VLT-28-J |
| Bouwjaar 10-2021 | Km. stand 55.211 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.029 kg |
| Deuren 5 | Kleur Geel |
| Prijs €7.925 | BTW / marge incl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies