Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, Accident Avoidance System, Airbag(s) hoofd voor, Airbag passagier, Armsteun voor, Automatische snelheidsbegrenzing, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Dimlichten automatisch, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Geluidwerend glas, grijs kenteken,...
Opel Vivaro - Electric L3 75 kWh, L3 75 kWh, 316km WLTP, Snelladen, Glasresteel, Glasauto.
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2025
-
km.stand
50
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, Accident Avoidance System, Airbag(s) hoofd voor, Airbag passagier, Armsteun voor, Automatische snelheidsbegrenzing, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Boordcomputer, Buitenspiegels verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Connected services, Dimlichten automatisch, Electronic Stability Program (ESP), Elektrische ramen voor, Geluidwerend glas, grijs kenteken,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Opel Vivaro | Kenteken V-33-LVT |
| Bouwjaar 6-2025 | Km. stand 50 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.029 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €34.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies