Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, draadloze telefoonlader, parkeersensor achter, parkeersensor voor, verkeersbord detectie, verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, alarm klasse 1(startblokkering), aluminium delen exterieur, Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, Bandenreparatieset, bandenspanningscontrolesysteem,...
Nissan Interstar - Interstar-e L2H2 Limited 87 kWh | 22kW AC LADER | 130kW DC SNELLADER | 3.500 KG GVW | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | CAMERA |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2025
- km.stand 10
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android Auto, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, draadloze telefoonlader, parkeersensor achter, parkeersensor voor, verkeersbord detectie, verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, alarm klasse 1(startblokkering), aluminium delen exterieur, Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, Bandenreparatieset, bandenspanningscontrolesysteem,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan Interstar | Kenteken 4Y8G7O |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 10 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.197 kg |
| Deuren 2 | Kleur Mineral White |
| Prijs €43.745 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 105 kW (140 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 87.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 21.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 130 kW | Max AC-laadvermogen 22 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 105 kW |
| Maximaal koppel 300 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies