Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, parkeersensor achter, parkeersensor voor, Snelheidsregelaar en -begrenzer (REGVIT), Stoel bestuurder met verstelbare lendesteun (COLOMB), Stoel passagier in hoogte verstelbaar (PAREHA), zijschuifdeur rechts, Achteruitrijcamera (RRCAM), alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB...
Renault Kangoo - E-Tech Extra L2 11 kW 44 kWh | Demovoordeel | BTW Auto | NL Auto | 1e Eigenaar |
- transmissie Automaat
- bouwjaar 6-2024
-
km.stand
10.000
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, parkeersensor achter, parkeersensor voor, Snelheidsregelaar en -begrenzer (REGVIT), Stoel bestuurder met verstelbare lendesteun (COLOMB), Stoel passagier in hoogte verstelbaar (PAREHA), zijschuifdeur rechts, Achteruitrijcamera (RRCAM), alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, connected services, DAB...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-70-GGX |
| Bouwjaar 6-2024 | Km. stand 10.000 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 808 kg |
| Deuren 5 | Kleur GREY URBAN (OVKPW) |
| Prijs €22.945 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 44.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies