Beschrijving
Parkeersensoren achter (UB01), zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 17" lichtmetalen velgen type "Phoenix Gris Eclat" (ZHJS), alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, Brake Assist System, buitenspiegels in carrosseriekleur, buitenspiegels verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, centrale deurvergrendeling...
Peugeot Expert - e-Expert Long Premium 75 kWh 3-zits Automaat Airco Navi
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2023
-
km.stand
2.957
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Parkeersensoren achter (UB01), zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 17" lichtmetalen velgen type "Phoenix Gris Eclat" (ZHJS), alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, Brake Assist System, buitenspiegels in carrosseriekleur, buitenspiegels verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, centrale deurvergrendeling...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Peugeot Expert | Kenteken VSJ-81-V |
| Bouwjaar 1-2023 | Km. stand 2.957 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.027 kg |
| Deuren 3 | Kleur Noir perla nera |
| Prijs €31.890 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 75.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 27.90 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 100 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies