Beschrijving
Apple Carplay/Android Auto, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Laadruimtepakket MTX, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 22 kW lader, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, buitenspiegels verwarmbaar, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, chroom...
Renault Trafic - E-Tech T29 L2H1 Advance 52 kWh Renault Trafic E-Tech T29 L2H1 52 kWh Bestel / Automaat / Navigatie / Parkeersensoren + Camera / Airco / 3 Persoons / Lat-om-lat / Cruise Control
- transmissie Automaat
- bouwjaar 3-2024
-
km.stand
12.430
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Apple Carplay/Android Auto, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Laadruimtepakket MTX, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), parkeersensor achter, zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 22 kW lader, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, buitenspiegels verwarmbaar, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, chroom...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Trafic | Kenteken V-91-DZZ |
| Bouwjaar 3-2024 | Km. stand 12.430 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.210 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €24.900 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 52.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 22 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies