Beschrijving
Achterdeuren, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Dab, Dag/nacht aansluiting, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grijs kenteken, Koelwagen, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem, Oplaadmogelijkheid, Standkachel, Stuur verstelbaar, Stuurwiel multifunctioneel, Tussenschot volledig, Zijschuifdeur rechts. Renault; Kangoo;...
Renault Kangoo - Z.E. 100% Elektrische Koelwagen Dag en Nacht -20 Graden
- transmissie Automaat
- bouwjaar 4-2021
- km.stand 5.875
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Dab, Dag/nacht aansluiting, Elektrische ramen voor, Elektronisch Stabiliteits Programma, Grijs kenteken, Koelwagen, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem, Oplaadmogelijkheid, Standkachel, Stuur verstelbaar, Stuurwiel multifunctioneel, Tussenschot volledig, Zijschuifdeur rechts. Renault; Kangoo;...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken VKS-18-J |
| Bouwjaar 4-2021 | Km. stand 5.875 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 725 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €19.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 44 kW (59 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 44 kW |
| Maximaal koppel 225 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies