Beschrijving
2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, centrale vergrendeling met afstandsbediening,...
Ford Transit - E-Transit 350 L3 H2 Trend 68 kWh Navigatie Adapt. Cruise 360 Camera
- transmissie Automaat
- bouwjaar 5-2024
-
km.stand
7.085
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, centrale vergrendeling met afstandsbediening,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken V-46-FSB |
| Bouwjaar 5-2024 | Km. stand 7.085 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 951 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs |
| Prijs €33.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 313.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel 430 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies