Beschrijving
Navigatiesysteem full map, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch...
Ford Transit - E-Transit 350 L3 H2 Trend 68 kWh Bott Vario Inrichting
- transmissie Automaat
- bouwjaar 7-2023
-
km.stand
35.963
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Navigatiesysteem full map, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Zijschuifdeur rechts, 2 zitplaatsen rechtsvoor, 11 kW lader, Achterdeuren, Achteruitrijcamera, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Autonomous Emergency Braking, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Ford Transit | Kenteken VXF-76-N |
| Bouwjaar 7-2023 | Km. stand 35.963 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 951 kg |
| Deuren 5 | Kleur Wit |
| Prijs €30.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 135 kW (181 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 306.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 135 kW |
| Maximaal koppel 430 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies