Beschrijving
All Season Banden, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, dodehoek detectie, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), Pack Extended Grip, parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 22 kW lader, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding,...
Renault Kangoo - E-Tech Advance L2 44 kWh PACK EXTENDED GRIP MET ALL SEASON BANDEN
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2025
-
km.stand
4.000
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
All Season Banden, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, dodehoek detectie, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), Pack Extended Grip, parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 22 kW lader, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Kangoo | Kenteken V-27-NKK |
| Bouwjaar 10-2025 | Km. stand 4.000 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 806 kg |
| Deuren 5 | Kleur MINERAL WHITE BC (OQNG) (licht wit) |
| Prijs €33.925 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 44.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 20.30 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 80 kW | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies