Beschrijving
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, lendesteunen (verstelbaar), lichtmetalen velgen 16", parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, betonplex in laadruimte, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch...
Nissan Townstar - N-Connecta L2 44 kWh | Nu 0,0% FinancialLease! | APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 1
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, lendesteunen (verstelbaar), lichtmetalen velgen 16", parkeersensor achter, parkeersensor voor, passagiersstoel in hoogte verstelbaar, zijschuifdeur rechts, achteruitrijcamera, alarm klasse 1(startblokkering), Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, betonplex in laadruimte, Bluetooth telefoonvoorbereiding, boordcomputer, buitenspiegels elektrisch...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan Townstar | Kenteken 8Z2H4J |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 1 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 788 kg |
| Deuren 4 | Kleur Mineral White QNG (licht wit) |
| Prijs €25.990 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 44.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen 80 kW | Max AC-laadvermogen 22 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies