Beschrijving
achteruitrijcamera, All Season Banden, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), Parkeer pakket, parkeersensor achter, parkeersensor voor, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 11 kW lader, 22 kW lader, achterdeuren zonder ruit, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth...
Renault Master - E-Tech T35 L2H2 Advance long range 87 kWh ALL SEASON BANDEN / ADDITIONELE PARKEERHULP MET CAMERA
- transmissie Automaat
- bouwjaar 0-2026
- km.stand 1
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
achteruitrijcamera, All Season Banden, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, LED koplampen, lendesteunen (verstelbaar), Parkeer pakket, parkeersensor achter, parkeersensor voor, voorstoelen verwarmd, zijschuifdeur rechts, 11 kW lader, 22 kW lader, achterdeuren zonder ruit, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, armsteun voor, automatische snelheids begrenzing, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Renault Master | Kenteken 8M3U3V |
| Bouwjaar Onbekend | Km. stand 1 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 1.122 kg |
| Deuren 5 | Kleur Noir nacré NV676 (donker zwart) |
| Prijs €47.400 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 105 kW (140 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 87.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 25.10 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen 11 kW |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 105 kW |
| Maximaal koppel 300 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies