Beschrijving
Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Ahw-kogelkoppeling vast (Q22), Lederen stuurwiel, Navigatie (E1E), Passagiersbank, twee passagiers voor (S23), Stuur in leer (CL3), 22 kW lader, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Buitenspiegels verwarmd en elektrisch...
Mercedes-Benz Citan - eCitan L2 Pro 51 kWh | Snelladen | 3 Zits | Camera | Cruise | Certified 24 mnd garantie
- transmissie Automaat
- bouwjaar 1-2025
- km.stand 6.177
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achterdeuren 180 graden (W50), Achteruitrijcamera (FR8), Ahw-kogelkoppeling vast (Q22), Lederen stuurwiel, Navigatie (E1E), Passagiersbank, twee passagiers voor (S23), Stuur in leer (CL3), 22 kW lader, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple Carplay/Android Auto, Armsteun voor, Autonomous Emergency Braking, Bandenmerk zonder fabrikantopgave (RD9), Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Buitenspiegels verwarmd en elektrisch...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Mercedes-Benz Citan | Kenteken V-20-PJN |
| Bouwjaar 1-2025 | Km. stand 6.177 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 798 kg |
| Deuren 2 | Kleur Chromietgrijs metallic |
| Prijs €25.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 0.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel Onbekend | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies