Beschrijving
Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Carkit, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Dab, Dimlichten automatisch,...
Nissan Townstar - Acenta L1 44 kWh 100% elektrisch Snelladen Carplay Camera Laadruimte inrischting Sensoren
- transmissie Automaat
- bouwjaar 11-2024
- km.stand 5.059
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Achteruitrijcamera, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Alarm klasse 1(startblokkering), Android auto, Apple carplay, Audio-installatie, Autonomous Emergency Braking, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Betonplex in laadruimte, Bluetooth, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Boordcomputer, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, Carkit, Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Dab, Dimlichten automatisch,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Nissan Townstar | Kenteken V-40-LRS |
| Bouwjaar 11-2024 | Km. stand 5.059 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 637 kg |
| Deuren 4 | Kleur Licht wit |
| Prijs €18.445 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 90 kW (120 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 44.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Onbekend | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 90 kW |
| Maximaal koppel 245 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies