Beschrijving
Cruise Control met snelheidsbegrenzer (ZV77), Zijschuifdeur rechts, Zijschuifdeur rechts (PC17), 2 zitplaatsen rechtsvoor, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services,...
Peugeot Partner - e-Partner Premium 50 kWh / Euro 6 / Airco / Cruise Control / CarPlay / Navigatie / PDC / Trekhaak / 3-Zits / 50.000 KM !!
- transmissie Automaat
- bouwjaar 10-2021
- km.stand 50.212
Ik wil deze auto
Kopen bij dealer
Bereken je termijnbedrag
Mercedes-Benz Vito
Cruise Control met snelheidsbegrenzer (ZV77), Zijschuifdeur rechts, Zijschuifdeur rechts (PC17), 2 zitplaatsen rechtsvoor, Alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, Apple carplay, Apple Carplay/Android Auto, Bandenspanningscontrolesysteem, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Boordcomputer, Brake Assist System, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, Connected services,...
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies
Kenmerken |
|
| Model Peugeot Partner | Kenteken VVK-50-X |
| Bouwjaar 10-2021 | Km. stand 50.212 km |
| Categorie Bedrijfswagen | Laadvermogen 828 kg |
| Deuren 5 | Kleur Grijs metallic |
| Prijs €15.950 | BTW / marge excl. BTW |
Motor en aandrijving |
|
| Brandstof Elektrisch | Transmissie Automaat |
| Motorinhoud Onbekend | Vermogen 100 kW (134 pk) |
Elektrische specificaties |
|
| Batterijcapaciteit bruto 52.00 kWh | Batterijcapaciteit netto Onbekend |
| Batterijchemie Onbekend | Batterijgarantie Onbekend |
| Actieradius WLTP Onbekend | Energieverbruik 0.00 kWh/100 km |
| Max DC-laadvermogen Onbekend | Max AC-laadvermogen Onbekend |
| Laadtijd 10–80% Onbekend | Laadtijd 0–100% Onbekend |
| Type laadaansluiting Type 2 + CCS | Pantograaf ondersteuning Nee |
| Pantograaf laadvermogen Onbekend | Motorvermogen 100 kW |
| Maximaal koppel 260 Nm | |
Opties en accessoires
Aanbod van deze dealer
Toon alle voertuigenHet vinden van mijn eerste bedrijfswagen ging gemakkelijk en snel via Bedrijfswagen.nl
Frits van Genk Koerierdienst De Postduif
Waarom kiezen voor Bedrijfswagen.nl
Steeds meer ondernemers kiezen voor de oplossingen die Bedrijfswagen.nl te bieden heeft. Zo kunnen wij het volgende voor jouw onderneming betekenen.
- Snel en eenvoudig de geschikte bedrijfswagen vinden
- Ruim aanbod nieuw en gebruikte bedrijfswagens
- Snel en vertrouwd in contact met de verkoper
- Persoonlijk advies